top of page

Tým Centra

Fellows

prof. Daniel H. Halberstam

Daniel H. Halberstam je profesorem na Michiganské univerzitě, vyučuje ústavní právo USA, právo Evropské unie, srovnávací ústavní právo a světové správní právo. V letech 2017-2020 působil jako proděkan právnické fakulty pro fakultu a výzkum. Je mezinárodně uznávaným odborníkem na ústavní právo a federalismus a jedním z hlavních architektů teorie ústavního pluralismu, obecněji píše o srovnávacím veřejném právu a teorii práva.

prof. Donald H. Regan

Donald H. Regan je profesorem práva a filozofie na Michiganské univerzitě. Vyučuje a píše o mezinárodním obchodním právu, zejména o dopadu obchodního práva na vnitrostátní předpisy v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí; o morální a politické filozofii se zvláštním zájmem o teorii dobra; a o ústavním právu se zaměřením na otázky federalismu.

dr. Paul Linden-Retek, Ph.D.

Paul Linden-Retek je docentem na univerzitě v Buffalu, New York. Mezi jeho výzkumné oblasti patří srovnávací ústavní a mezinárodní právo s důrazem na právo Evropské unie, lidská práva, ústavní teorii a právo uprchlíků. Jeho akademické práce byly publikovány v renomovaných časopisech, včetně International Journal of Constitutional Law a Yale Journal of International Law.

prof. Moritz Jesse 

prof. Darinka Piqani

prof. Christopher J. McCrudden

bottom of page